237.295.KM
Personalisation
No engraving
Engraved Plate 50p
Domed Logo & Engraved Plate 80p
  • Description
  • Club Badge
Tall conical black and gold cup 295mm high
Features a black metal crown and internal football player against metallic black background
Stands on a square black marble base
Engraving plate and club badge can be applied to front
Crown Black & Gold Football Cup 295mm 237.295.KM
Adding your club badge
Black Football Cups Best Sellers
Black Viper Legend Football Strip Award 135mm
Hex Boot and Ball Award Gold 22cm
Spectre Boot and Ball Award 150mm
Silver Emperor Star Football Trophy 120mm
Black Football Cups New Products
Blue Shield Opposition POTM 17cm
Green Shield Opposition POTM 17cm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 190mm
Heritage Silver Cup 190mm