237.325.BM
Personalisation
No engraving
Engraved Plate 50p
Domed Logo & Engraved Plate 80p
  • Description
  • Club Badge
Tall conical blue and silver cup 352mm high
Features a blue metal crown with internal football player against metallic blue background
Stands on a square black marble base
Engraving plate and club badge can be applied to front
Crown Blue & Gold Football Cup 325mm 237.325.BM
Adding your club badge
Blue Football Cups Best Sellers
Silver Emperor Star Football Trophy 120mm
Spectre Boot and Ball Award 150mm
Black Viper Legend Football Strip Award 135mm
Blue Superstar Football Trophy 110mm
Blue Football Cups New Products
Blue Shield Opposition POTM 17cm
Green Shield Opposition POTM 17cm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 190mm
Heritage Silver Cup 190mm