PA24150C
Personalisation
No engraving
Engraved Plate 50p
Domed Logo & Engraved Plate 80p
  • Description
  • Club Badge
Ikon Tower Top Goal Scorer Award 175mm high
Features gold and silver ball with wording on tapered gold and silver stand
Engravng plate and club logo can be applied to front
Ikon Tower Top Goal Scorer Award 175mm PA24150C
Adding your club badge
Related products:
Ikon Tower Top Goal Scorer Award 150mm
Buy Football Trophies Buy Now
Ikon Tower Top Goal Scorer Award 200mm
Buy Football Trophies Buy Now
Ikon Tower Top Goal Scorer Award 225mm
Related products:
Buy Football Trophies
Buy Football Trophies
Top Goalscorer Best Sellers
Black Viper Legend Football Strip Award 135mm
Hex Boot and Ball Award Gold 22cm
Spectre Boot and Ball Award 150mm
Silver Emperor Star Football Trophy 120mm
Top Goalscorer New Products
Blue Shield Opposition POTM 17cm
Green Shield Opposition POTM 17cm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 190mm
Heritage Silver Cup 190mm