177.485.RM
Personalisation
No engraving
Engraved Plate 50p
Domed Logo & Engraved Plate 80p
  • Description
  • Club Badge
Tall conical red and silver cup 485m high
Features silver metal football against metallic red background
Stands on a tall square black blastic base
Engraving plate and club badge can be applied to front
Annual Kiln Red & Silver Football Cup 485mm 177.485.RM
Adding your club badge
Related products:
Annual Kiln Red & Silver Football Cup 44cm
Buy Football Trophies Buy Now
Annual Kiln Red & Silver Football Cup 52cm
Buy Football Trophies Buy Now
Related products:
Buy Football Trophies
Buy Football Trophies
Red Football Cups Best Sellers
Black Viper Legend Football Strip Award 135mm
Hex Boot and Ball Award Gold 22cm
Spectre Boot and Ball Award 150mm
Silver Emperor Star Football Trophy 120mm
Red Football Cups New Products
Blue Shield Opposition POTM 17cm
Green Shield Opposition POTM 17cm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 190mm
Heritage Silver Cup 190mm