PX26190A
Personalisation
No engraving
Engraved Plate 50p
Domed Logo & Engraved Plate 80p
  • Description
  • Club Badge
18cm Player of the Month Power Strike carbon black male footballer fusion with satin gold stand.
25mm club badge holder with engraved plate on large lettered metallic insert or full colour insert.
Player of the Month Gold Power Strike 180mm PX26190A
Adding your club badge
Related products:
Power Strike Gold Football Trophy 200mm
Buy Football Trophies Buy Now
Related products:
Buy Football Trophies
Player of the Month Best Sellers
Silver Emperor Star Football Trophy 120mm
Spectre Boot and Ball Award 150mm
Black Viper Legend Football Strip Award 135mm
Blue Superstar Football Trophy 110mm
Player of the Month New Products
Blue Shield Opposition POTM 17cm
Green Shield Opposition POTM 17cm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 190mm
Heritage Silver Cup 190mm