PA26099A
Personalisation
No engraving
Engraved Plate 50p
Domed Logo & Engraved Plate 80p
  • Description
  • Club Badge
Our stand out Winning Goal World Cup styled trophy in gold and carbon black
Engraving plate and club logo can be applied to the front.
Hard scratch resistant shell that is evenly weighted for a quality feel.
Winning Goal World Trophy 260mm PA26099A
Adding your club badge
Related products:
Winning Goal World Trophy 290mm
Buy Football Trophies Buy Now
Winning Goal Gunmetal Trophy 260mm
Buy Football Trophies Buy Now
Winning Goal Gunmetal Trophy 290mm
Related products:
Buy Football Trophies
Buy Football Trophies
World Trophies Best Sellers
Black Viper Legend Football Strip Award 135mm
Hex Boot and Ball Award Gold 22cm
Spectre Boot and Ball Award 150mm
Silver Emperor Star Football Trophy 120mm
World Trophies New Products
Blue Shield Opposition POTM 17cm
Green Shield Opposition POTM 17cm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 305mm
Heritage Silver Cup 190mm
Heritage Silver Cup 190mm